مقالات قالیشویی مقالات قالیشویی .

مقالات قالیشویی

طرح و نقش فرش لچک ترنج

قالیشویی در مشهد این مثال از نقش و نگار از پباده سازی گلشن‌های سابق اهل ایران اقتباس شده‌است. در قبلی گلشن‌های بسیار بزرگی وجود داشته که علاوه بر گل‌کاری‌های فروان دارنده آبگینه‌های آب بوده میباشد. این آبگینه‌ها که جهت آب پاشی گل‌های گلشن استعمال می‌گردیده به دلیل زیباتر جلوه کردن گلشن دارنده پباده سازی ویژه‌ای بود‌ه میباشد.

تلاوت مقاله با شیوه های جارو زدن درست فرش آشنا گردید
طرح لچک و ترنج برگرفته از طرح گلشن‌های سابق گل‌کاری شده‌است که در وسط آن یک آبگینه گرد پباده سازی گردیده و در حوالی آن نیز ۴ آبگینه قرار گرفته میباشد تا جلوه گری فرش طولانی تر شود.
در پباده سازی این فرش گاه نقش لچک‌ها یا این که ۴ برنامه ای که در گوشه‌ها قرار گرفته میباشد با نقش ترنج که در اواسط قالی میباشد فرق مینماید؛ ولی معمولاً پباده سازی این فرش به سیرتکامل‌ای چهره می‌پذیرد که لچک‌ها و ترنج شباهت متعددی به هم داشته باشند تا شبیه طرح اصلی به لحاظ رسد. ترنج‌ها توسط کلاله‌هایی به هم گره خورده‌اند که نشان دهنده رابطه میان حوضچه‌های آب میباشد. همینطور طرح و نقش گل‌های پر اسم و رسم پادشاه عباسی و خطوط زیبای اسلیمی را به خیر و خوبی میتوانید درین فرش ببینید.
پباده سازی ترنج می­تواند در گونه های متعدد لوزی، بیضی، دایره و به طور چندین لبریز انجام شود که جور نقش و نگار دایره‌ای صورت از ترویج بیشتری شامل است.

نقش و نگار طرح‌های اثر ها باستانی و ابنیه اسلامی
طرح و نقش ابنیه اسلامی
با اعتنا به‌این که هنر مردمان کشور ایران زمین شهره جهانیان میباشد کاشی‌کاری‌های زیبایی را می توانید در بنای اماکن مذهبی و باستانی ملاحظه کنید که به نوبه خویش بی سابقه میباشند. در فرشی که با به کارگیری از نقش و نگار طرح‌های اثرها باستانی و ابنیه اسلامی بافته شده‌است به خیر و خوبی می‌قدرت جلوه گری کاشی‌کاری‌های مکان‌های متعدد را در یک کادر روءیت کرد. در پباده سازی این فرش کلیه جزییات‌ها و چگونگی استعمال از رنگ‌ها به اعتنا باز نگری شده‌است تا نقش بافته گردیده با مثال اصلی هم خوانی داشته باشد. گونه های هندسی و ترکیبات ویژه آن‌ها‌را به خیر و خوبی می‌اقتدار در‌این فرش‌ها دید.
کلاً نمی‌اقتدار نقش و نگار بافته گردیده بر روی فرش را منحصر به فرد به یک شهر یگانه در لحاظ گرفت؛ چون سازه بر آداب و رسوم و فرهنگ و تمدن هر بخش از جمهوری اسلامی ایران تغییراتی در نقشه‌های فرش‌ها به وجود آمده میباشد که باعث زیباتر شدن و مختلف‌خیس شدن طرح‌های اصلی شده‌است. با تمام تغییرات گشوده هم می‌قدرت نقش و نگار فرش اهل ایران را جلوه‌ای از مورخ و طبیعت و اثر ها ارثیه باستانی تصور کرد که در یک کادر به تصویر کشیده شده‌است.


برچسب: قالیشویی در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۲۲:۲۹ توسط:عباسی موضوع: نظرات (0)

ویژگی های یک فرش دستباف خوب و با کیفیت

قالیشویی در مشهد 


فرش دستباف تحت عنوان کالای نمادین کشور‌ایران میباشد تا جایی که زمانی اسم فرش دستباف در سراسر جهان به لهجه می‌آید جمهوری اسلامی ایران در اذهان تداعی می گردد به دلیل آنکه شایسته ترین و زیباترین فرش ها در دنیا فرش های دستباف اهل ایران میباشد .البته متاسفانه در سال های اخیر فرش دست بافت نسبت به قبلی کمتر خریداری میگردد .
در قبل فرش دستباف سخن نخستین را میزد و تحت عنوان پس اندازی برای آینده محسوب میشد که با سپری شد دوره و کهنه شدن به قیمت آن افزوده گردیده و گرانبهاتر می‌شد.امروزه به جهت بها گران فرش دستباف و مقایسه بها آن با فرش ماشینی اقتدار خرید این فرش از عهده بخش اعظمی از اشخاص بر نمی آید .

ولی خرید فرش دست بافت به‌این خیال که قدمت طولانی دارااست و با پا میل کردن به بها آن افزوده می‌گردد و شما میتوانید آن را تحت عنوان پس اندازی برای آینده در حیث بگیرید بسیار به صرفه میباشد .

همینطور با خرید این هنر باارزش خیر فقط متشکر هنرو هنرمند سازنده آن هستیم بلکه به سالم خویش نیز یاری کرده ایم زیرا فرش دستبافت انرژی دهنده و ضدآلرژی میباشد. در‌این بخش از دنیای مد نمناک شما‌را با مختصات فرش بافت دست آشنا میکنیم.

فرش دستباف

فرش دستباف اهل ایران از شایسته ترین و زیباترین فرش ها
فرش دستباف علامت ملت کشور‌ایران
فرش کلمه ای عربی به معنای زمین میباشد و در لهجه فارسی به معنای مفاهیمی مانند گسترده شدن، زیرانداز و کفپوش میباشد. تاریخچه بافت و ساخت فرش در کشور‌ایران به روزگار صفویه (1736 1501 میلادی) برمی گردد. قرن 16 و 17، ابتدا شکوفایی هنر «فرش»بافی در کشور‌ایران میباشد.

حدود یک سوم فرش دستباف کل عالم در جمهوری اسلامی ایران بافته می‌گردد و 30 درصد از بازار صادرات فرش دستباف در عالم، در اختیار مرزوبوم ماست. فرش دستباف اهل ایران در سه قالب اصلی ترنج، خشتی و افشان بافته میشود که لچک ترنج طرفدار متعددی نسبت به باقی طرح ها دارااست و اکثر فرش های جانور در منزل های ایرانیان طرح ترنج میباشد که در نزدیکی لبه هایی پهن و در اواسط طرح های بیضی و دایره ای داراست و این طرح در فرش های دستباف، از معماری زمان اشکانیان الهام گیری شده‌است. در صورتی می‌خواهید فرش دستباف بخرید ، بهتر میباشد قبلی از این عمل نکته هایی را که برای خرید یک فرش دستباف خوب لازم میباشد، بدانید.

فرش دستباف باکیفیت

فرش دستباف در دکورا سیون منازل
مختصات فرش دستباف
جلوه خوشگل و درخشنده بودن

فرش دستباف نسبت به فرش ماشینی از بها هنری والاترو خصوصیت های برتری شامل است و از به دور و نزدیک جلوه زیبایی دارااست و درخشنده می‌باشد.

اختلاف در بعدها

یکی خصوصیات فرش دستباف این میباشد که درابعاد آن در بخش های بالا و زیر یکسری سانتی متر اختلاف موجود هست . این خصوصیت عیب به شمار نمی رود، البته در قالی کوچک های کوچک ممکن میباشد به دیده آید. درصورتی که می‌خواهید از تقارن فرش اطمینان یابید فرش دستباف را از نصیب میانی تا فرمائید و اختلاف نصیب بالا و تحت فرش را دریابید.

تقارن رنگ

خصوصیت های یک فرش دستباف تقارن رنگ آن میباشد. دوره خرید فرش دستباف در نور و روشنایی طبیعی رنگ آن را بازنگری فرمایید و به تقارن رنگ در بخش های متقارن دقت کنید . می بایست بدانید که رنگ فرش دستباف در سمت و سوی خواب آن تیره تردیده میگردد. اعتنا نمائید گونه های و هندسه طرح جایی نصفه کاره باقی نمانده باشد.


برچسب: قالیشویی در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۰۷:۲۵:۰۲ توسط:عباسی موضوع: نظرات (0)

توضیحاتی در رابطه با خرید اینترنتی فرش

قالیشویی در مشهد


فروش اینترنتی جنس و اجناس در کشور ایران همگی ساله با رویش 60% مواجه میباشد و این بدان معناست که رفته رفته اشخاص با خرید از طریق اینترنت جنس و مورد نیاز خویش به طور اینترنتی و از مزیت های خرید آنلاین آشنا گردیده اند . فرش ماشینی نیز که یکی‌از اجناس و وسایل مهم در جهیزیه هر منزل به شمار می رود یکسری سالی میباشد که به طور آنلاین در فضای مجازی و وبسایت های فروش فرش ماشینی ارائه می‌گردد . درین نوشته ی علمی با شیوه خرید با اینترنت فرش ماشینی و فروش آنلاین فرش آشنا گردیده و نکاتی در این مورد به شما فراگیری داده میگردد تا با فرضی شل به خرید فرش ماشینی دلخواه خویش بپردازید.

 

مزیت های خرید از طریق اینترنت فرش ماشینی
گذشته از آنکه با روش خرید آنلاین فرش ماشینی آشنا گردید بهتر میباشد که از فواید آن مطلع گردید . از مورد ها مهمی که می اقتدار در خرید با اینترنت جنس از پاراگراف فرش به آن اشاره نمود ، صرفه جویی در وقت و عصر میباشد به دلیل آن که شما دوستان خوب در کوتاه ترین دوره کالای موردنیاز خویش را مشاهده و آن را در هر کجا که باشید خرید می‌کنید و دیگر لازم وجود ندارد تا فاصله های طولانی را برای خرید طی نمایید . به عنوان مثال هر که در شمال یا این که استان های جنوبی مستقر میباشد بسیار سخت خواهد بود تا مسافتی طولانی را برای خرید بدون واسطه فرش کاشان از سوله فرش طی نماید.

دو‌مین مزیت صرفه جویی در هزینه و خودداری از پرداخت مخارج غیر ضروی میباشد به نحوی که در برخی از دکان های آنلاین فرش ماشینی ، فرش به بها کارگاه به فروش می‌رسد و خریداران عزیز میتوانند فرش متبوع خویش را با قیمتی بسیار مطلوب خریداری نمایند . بها فرش ماشینی در مغازه های آنلاین به جهت حذف مخارج نمایشگاهی زیرا اجاره فروشگاه ، قبوض برق و گاز و ... اختلاف بسیار متعددی نسبت به ارزش در دکان ها و نمایشگاه های فرش داراست.

سومی گزینه که سبب ساز گردیده تا مغازه آنلاین فرش ماشینی از نمایشگاه های فیزیکی متمایز شود ، تنوع طرح فرش میباشد . در مغازه های فرش ماشینی تعداد محدودی از گونه فرش های ماشینی وجود دارد و شما به همه نقشه ها دسترسی نخواهید داشت البته در مغازه اینترنتی فرش شما میتوانید گروه ای وسیع از طرح فرش های ماشینی خاص به آن مکان را مشاهده فرمایید . به عنوان مثال در دکان اینترنتی فرش کاشان هانی فرش شما دوستان عزیز گروه ای پهناور از فرش های کاشان را با تنوع بیشتراز 200 طرح یار و همدم با ارزش و ویژگی ها مشاهده خواهید کرد.

چهار‌مین خصوصیت نیز رقابت بالا در وب سایت های فروش فرش میباشد که به فایده مشتری تمام می‌گردد . چون با رقابت در بین مغازه های فرش ماشینی و کار و سرویس ها مغازه ها روبه ارتقا میباشد و هر یک برای جذب مشتریان خویش خدماتی را مانند : ارسال بدون‌پول ، پرداخت وجه درب خانه ، تحویل اکسپرس ، تحویل درب خانه و ... ارائه میدهند.

 

طریق خرید از طریق اینترنت فرش
بهتر میباشد این نصیب را با یک نمونه از وسیع ترین تارنما های فروش فرش ماشینی در کشور‌ایران استارت کنیم . تیم پهناور هانی فرش کاشان با چندیدن ده سال سوابق در موضوع فروش فرش و پیشگام در عرضه فرش کیفیت بالا کاشان اینبار جهت رفاه و آسودگی مشتری در خرید فرش کاشان ، مبادرت به تاسیس فروشگاهی اینترنتی جهت خرید از طریق اینترنت فرش کاشان نموده است . شما دوستان خوب پس از ورود به سایت قانونی هانی فرش و مشاهده اشکال جور فرش های ماشینی و گزینش طرح دلخواه خویش ، کافی میباشد با واحد پشتیبانی و سفارشات تماس نتایج فرمایید و پیشنهاد خویش را تثبیت نمائید . و آن‌گاه با کمیل فرم ( ویژگی ها شخصی ، شماره تماس خریدار ، نشانی ) در تارنما ما و کاسه برهه زمانی 4 الی 7 روز فرآورده خریداری گردیده را درب خانه تحویل خواهید گرفت . اعتنا داشته باشید همگی محصول ها باطن وبسایت هانی فرش دارنده بالاترین کیفیت بوده و دارنده گواهینامه های استاندارد ملی ایران ، گواهینامه های ISO90001 -ISO10002 و استاندارد اروپا CE میباشند و همینطور یار و همدم با 36 ماه گارانتی عرضه می شود . ارسال به کلیه نقاط جمهوری اسلامی ایران به طور کامل بدون پول بوده و پرداخت وجه در هنگام تحویل فیس خواهد گرفت.


برچسب: قالیشویی در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۲۳:۳۸ توسط:عباسی موضوع: نظرات (0)

استفاده از شامپو فرش برای برق انداختن فرش بدون شستن

قالیشویی در مشهد


به صورت حتم یک کدام از مهم ترین مواقعی که در مبحث برق پرت کردن فرش سوای شستن موجود هست ، به کارگیری از محلول های مانند شامپو فرش می‌باشد که طبیعتاً این فرمان منش حلی میباشد که در ذهن کلیه اشخاص موجود است. البته توجه داشته باشید در صورتی شامپو فرش کشیدن سطح های با اصول مختص خودش انجام نشود مطلقا آنچه انتظار می‌رود به دست نخواهد آمد.

این مرحله که مهم ترین مرحله برق پرتاب کردن فرش سوای شستن میباشد با به کارگیری از یک برند خوب شامپو فرش و مقدار شامپو تخم مرغی انجام می‌گیرد. لازم میباشد که برای پاک شدن بهتر فرش یه خرده آب ، شامپو فرش و شامپو تخم مرغی را در ظرفی ترکیب کرده و آنگاه با به کار گیری از اسفنج تمیزی ، مبادرت به تزکیه و کشیدن همگی سطح فرش فرمائید. با دقت به اینکه گذشته از این مرحله لکه های اساسی فرش را گرفته ایم پس طبیعتا کلیه سطح فرش یک پارچه بوده و بایستی به یک واحد سنجش از مایع محلول مصرف شود‌. در مرحله انتها می بایست از یک دست منزه جهت کم آب کردن و زدودن چرک آلود و آلودگی فرش مصرف شود تا فیض عمل بهتر چشم شود.

پاشیدن نشاسته ذرت بعداز شامپو فرش
پاشیدن نشاسته ذرت بعداز شامپو فرش

استعمال از نشاسته ذرت پایانی و اما اساسی ترین مرحله برای برق پرت کردن فرش سوای شستن است ؛ برای این دستور لازم میباشد کمی نشاسته ذرت تهیه و تنظیم کرده و بعداز اینکه یک سری ساعتی از مرحله کشیدن شامپو فرش پیشین مقدار نسبتاً متعددی از نشاسته ذرت را با نمک ترکیب کرده و روی فرش بپاشید و بگذارید که حدود یک ساعت این مواد بر روی فرش شما باقی بماند آن گاه با به کار گیری از جارو برقی همگی سطح فرش را جارو کشیده و آن‌گاه فیض فعالیت خویش را ببینید.


برچسب: قالیشویی در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۰۴:۴۸:۲۰ توسط:عباسی موضوع: نظرات (0)

چه مهارت هایی برای قالی بافی لازم است؟


فرش‌بافی و قالیبافی یکی هنرهای کهن ایرانیان میباشد که اشخاص متعددی در شهرهای زیادی از مملکت درگیر بدین هنر می‌باشند. در‌حالتی که شما میخواهید بدانید که چه مهارت هایی برای قالی بافی لازم میباشد ، بهتر میباشد درپی این نوشته ی علمی با ما همدم باشید تا مهم ترین این مهارت‌ها را برای بافت فرش دستباف با یکدیگر بازبینی کنیم. قالیشویی در مشهد

آشنایی ابزار و وسایل
آشنایی ابزار و وسایل

پیش از اینکه بدانیم چه مهارت هایی برای قالی بافی لازم میباشد آشنایی ابزار قالیبافی دارای اهمیت میباشد که از مهم‌ترین آنان عبارتند از قلاب (مهم‌ترین ابزار در بافت گره ترکی) ، اشکال ابزار پود کشی ، گونه های قیچی ، گونه های ابزار کوبیدن ، کتف و غیره.

مهارت در چله‌کشی
در بالا چنانچه بخواهید باز‌نگری نمایید که چه مهارت هایی برای قالی بافی لازم میباشد بهتر میباشد که نخستین از همگی با فراهم سازی دار و شیوه‌های چله‌کشی آشنا گردید. در کل چهارچوب دار چوبی یا این که فلزی میباشد که تار و پود قالی بر روی آن بافته می شود.

نقشه خوانی یکی مهارت‌های قالی بافی
نقشه خوانی یک کدام از مهم‌ترین مهارت‌های قالیبافی هست به‌سیرتکامل‌ای که برای پباده سازی هر نقشی بر روی دار قالی ، لازم میباشد نخست بافنده تبحر کافی در مورد نقشه خوانی در قالی‌بافی را داشته باشد تا بتواند از روی نقشه‌ای که به او ارائه میشود آنچه منظور گردیده را پیاده نماید. همینطور یکی مهم‌ترین امور در قالی‌بافی چله‌کشی میباشد که انجام این عملیات نیاز مبرمی به نقشه خوانی دارااست.

توان گره زدن در قالی بافی
بدلیل مشقت کاری که در قالیبافی موجود است به صورت حتم لازم میباشد بدانید که چه مهارت هایی برای قالی بافی لازم میباشد. آشنایی اشکال قالی‌ها و تشخیص اشکال آن از یکدیگر ، جزو مهم‌ترین توان‌های قالیبافی میباشد که‌این دستور با شناخت و آشنایی گونه های گره در قالی‌بافی ممکن می گردد.

درحال حاضر در صورتی بخواهید گونه های گره زدن را بشناسید می بایست بدانید که گره‌ها به اشکال گوناگون ازجمله دو گره اصلی فارسی و ترکی تقسیم میشوند که هرمورد از آنان دارنده خصوصیت‌های خاص خودش است. اصول گره زدن نیز در هرمورد از این بافت‌ها متعدد هست که طبیعتاً آشنایی هر مورد از آنان به شما امداد ویژه‌ای خواهد نمود.

آشنایی مواد نخستین قالیبافی
مواد اول مصرفی ازجمله نخ یکی‌از دیگر از مواقعی میباشد که می بایست شخص قالیباف از آن اطلاع بی نقص داشته باشد. توجه داشته باشید به صورت کلی می‌قدرت اعلام‌کرد فرش‌های دستباف از نخ‌های ابریشم ، کرک ، پشم و الیاف طبیعی بافته می شود. فرش‌هایی که تمام آن از ابریشم باشد به فرش دستباف تمام ابریشم معروف می‌باشند و فرش‌هایی که در بافت آن از پشم استعمال شود به فرش‌های پشمی دارای شهرت هست.

آشنایی اصول قیچی زدن پرزهای فرش
دیگر مرحله مهمی که جزو مهارت‌های لازم برای قالی‌بافی به شمار می‌رود تا بایستی بدانید چه مهارت هایی برای قالی بافی لازم میباشد ، قیچی زنی میباشد. این دستور به سیرتکامل‌ایست که بافنده بعداز اتمام یک رج برگشته و به طور تماما فن‌ای طولانی تر پرزها را با قیچی‌های منحصربه‌فرد برش می دهد تا سطحی یک پارچه و صاف به وجود آید. هم اکنون در صورتی‌که در اینجا با اصول قیچی زنی شناخت بی نقص نداشته باشید قابلیت وخیم شدن طرح و نقش موجود هست.

تلاوت مقاله فرش کهنه نما چه می باشد؟
توان عملیات آخرین فرش‌بافی
عملیات آخرین فرش یکی‌از مهم ترین مواقعی میباشد که بافنده لازم میباشد مهارت متعددی در این باره داشته باشد چون به صورت حتم در صورتی جداسازی فرش از دستگاه به صدق فیس نپذیرد ممکن میباشد ضرر دورازشوخی به فرش وارداتی که بی‌هیچ تیتر قابلیت تصحیح آن نیست. درین مرحله شخص قالیباف بایستی اصول جداسازی فرش از دستگاه را بداند چون بعداز انتها عملیات بافت فرش ، لازم میباشد بافنده به یاری شخص دیگری فرش را از دستگاه غیر وابسته نماید که‌این عملیات با استعمال از به عبارتی ابزار قالی‌بافی رخ می‌پذیرد.


برچسب: قالیشویی در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۰۶:۲۵:۰۹ توسط:عباسی موضوع: نظرات (0)

آیا گلیم ماشینی رقیب گلیم دستباف است؟


ایا تولیدها صنعت فرش ماشینی مثل گلیم ماشینی، سبب ساز لطمه زدن به صنعت فرش دستباف جمهوری اسلامی ایران، اینجانب پاراگراف گلیم دستباف میباشد ؟ قالیشویی در مشهد

در صورتیکه آری .استدلال ان چه می‌باشد؟ و در شرایطی‌که نه ، چه چیزهایی سبب ساز میشود این دو حوزه به راحتی در کنار هم فعالیت کرده و برای هم مشکلی ساخت نکنند .

در حین مورخ معاش آدم، پیشرفت امری غیر قابل اجتناب بوده میباشد .و درصورتی که چه تنوع طلبی و استقبال از تنوع برای مصرف کنندگان خوشایند بوده میباشد، ولی این تغییرات بدین مقدار برای تولیدکنندگان شل نیست.

و پذیرش اینکه فروش منسوجات ماشینی ،از مدل دستباف ان بیش تر میباشد، برای فعالان در عرصه دستباف طاقت فرسا میباشد .به صورت نمونه به جهت ارزش گلیم ماشینی و به صورت کلی فرش ماشینی ،که بسیار مطلوب میباشد ، فروش این نوع، امروزه فی مابین قشرها متعدد جامعه بسیار طولانی تر شده‌است .

که درپی به باز نگری عامل ها ان می‌پردازیم .

نوشته‌ی‌علمی دارای ارتباط : تفاوت فرش و فرش گلیم دستباف

 

بشر در کل و به صورت طبیعی با تغییرات و پدیده های نو رویا رویی میکند. و ولی مقطع وقتی ارتفاع می‌کشد تا بتواند در اختلال تغییر تحول روش خویش را بیابد و خویش را با ان وفق دهد .

هرچند به همگان اثبات شده‌است که نمی اقتدار در مقابل تغییرات ایستادگی و مقاومت کرد ، ولی گشوده اشخاص در صدر تلاش می‌نمایند برای عقب نماندن از عرصه ی رقابت به طور سنتی ، با تخریب و بد جلوه دادن تکنولوژی تازه ، رده خویش را در عرصه رقابت محافظت نمایند .

در‌صورتی‌که که‌این عملکرد هیچ گاه نمی تواند به ما یاری چندانی نماید و انسان نمی تواند در مقابل چیزهای نو از خویش مقاومت نشان دهد و ضرروزیان نکند .

در اینجا راجع‌به رقابت گلیم دستباف و ماشینی و مجموعاَ فرش دستباف و فرش ماشینی سخن میکنیم .

 

تکنولوژی منسوجات ماشینی
امروزه به لطف تکنولوژی وتولید شل خیس صنعت های ،و قیمت خوب خیس ان درمقایسه با فعالیت های دست ، اقتدار خرید مردم بالا رفته میباشد .در فیض می اقتدار اعلام‌کرد که تکنولوژی ایجاد را زیاد نموده است و توان مردم را بالا برده ، و به جهت سهولت در تولید ، ساخت زیاد گشته و در مقایسه با دوره های قبل تمامی چیز فرق نموده است.

خواسته این میباشد که در حالتی که در حین های پیشین کالایی در مراحل ای طولانی برهه زمانی ایجاد می گشت و صرفا توده ی اندکی از قشرها جامعه قدرت تهیه و تنظیم ان را داشته اند امروزه به اقتضای دوره و ماشینی شدن معاش ها ، کلیه ی اشخاص به تکنولوژی نیاز دارا‌هستند و دوست دارا هستند که تمام وسایل راحتی شان با قیمت خوب خیس و متناسب با قدرت خریدشان در اختیارشان باشد .

و بتوانند نیازشان را در اسرع وقت با محصولاتی برطرف نمایند که دارنده کیفیت بوده و در جور های متنوع با مقام های بها متعدد ارائه گردیده و در دسترس شان قرار بگیرد .

 

فرش دستباف و فرش ماشینی
هنگامی فرش های دستباف را مشاهده می‌کنیم و یا این که می شنویم که اشخاص از ملل متعدد پیرو فرش اهل ایران هنر دست ایرانیان می باشند ، حس کبر میکنیم .ولی می‌دانیم که امروزه حالا این صنعت یعنی فروش فرش دستباف ،خوب وجود ندارد و علی رغم کیفیت بالای ان در عالم ولی انطور که بایستی قضیه برای صادرات و فروش این فرش آماده وجود ندارد .

البته علت چه چیزی است ؟

هر کسی علتش را چیزی می‌دانند و جمع ای عقیده دارا‌هستند که فرش ماشینی و ایجاد روز افزون ان میباشد که منجر شده‌است ، این هنر به لبه رانده شود و صرفا سهم یه خرده از بازار را داشته باشد .

 

علت رکود فرش دستباف
فرش ماشینی هیچ گاه و هیچوقت نمی تواند حریف فرش دستباف میهن محسوب شود .چون این دو تماما در دو خط گوناگون ،از هم قرار دارا هستند .و هیچ سیرتکامل ارتباطی با هم ندارند که بخواهند عرصه را به هم تنگ نمایند .فرش ماشینی به جهت استعمال از الیاف تصنعی و مصنوعی و ماشینی الات به تعداد بالا و سریع بافته میشود و فرش دستباف با الیاف طبیعی و بها مند توسط ی دست هنرمندان این مرزو بوم بافته می‌گردد .فرش دستباف در هر عصر از قیمت مالی بالایی شامل است ، چون یک اثر هنری و به یادماندنی میباشد و هر کسی توانمند به پرداخت یک اثر هنری بی سابقه و قیمت مند وجود ندارد .

حضور فرش ماشینی درین مواقع ، کامل کننده و کارساز میباشد .و در مقاطع گوناگون باعث ارتقا صادرات فرش دستباف و ورود ارز به مرز و بوم شده‌است .

فرش ماشینی منجر شده‌است که نیاز درون میهن به فرش و گونه های ان تامین گردد و حتی با صادرات به بقیه کشورهای دنیا ، تحت عنوان یک صنعت ارز اور به شمار اید .و سبب این شود که افرادی که اقتدار خرید فرش دستباف را ندارند به راحتی هر تعداد فرش که نیاز دارا‌هستند را در متراژهای گوناگون و دیده نوازترین طرح ها و رنگ ها تنظیم نمایند .

از طرف دیگر در‌حالتی که اقتدار ساخت فرش ماشینی در مرزوبوم نبود ، تهیه و تنظیم ی نیاز مردم به فرش نیز بایستی در لیست واردات به مرزو بوم قرار می گرفت و کشور ایران بدون چاره بود توشه سنگین واردات فرش ماشینی از کشورهایی زیرا بلژیک و ترکیه را هم متحمل شود .

و با یک به حساب آوردن راز انگشتی ، هر ساله حدود 300 میلیون دلار ارز از مرزو بوم بیرون می‌شد.


برچسب: قالیشویی در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۲۱:۵۲ توسط:عباسی موضوع: نظرات (0)

توصیه هایی برای انتخاب بهترین رنگ برای فرش

قالیشویی در مشهد  حالا که اهمیت رنگ و تاثیرات آن را دیدیم و میتوان از روانشناسی رنگ ها را در زیبایی شناسی فرش ها نیز بهره مند شد و انها را به فرش نیز تعمیم اعطا کرد.

فرش و بزرگتر کردن اطراف
تعیین پوششی با رنگی بی آلایش و به دور از هرج و مرج های گونه های طرح و نقش منجر می گردد محیط بزرگتر از آنچه که حقیقتا می‌باشد به حیث آید و تاثیر چنین چیزی به دنبال به دیگر راهروها و اتاق ها کشیده گردیده و در رخ فایده ی صحیح از این خصوصیت آن نصیب ها را نیز بزرگتر جلوه اعطا کرد.

 

کف پوش پر‌نور خیس از همگی جا
به فعالیت بردن رنگ های پر‌نور برای فرش ها سبب ساز می شود تا پر‌نور و براق به لحاظ برسند؛ گزینش رنگی معمولی و پر‌نور خیس از دیوارها، باعث هماهنگ شدن هارمونی رنگ ها گردیده و به کامل شدن دور و اطراف یاری می‌نماید.

 

فرش و کوچکتر کردن دور و اطراف
به عمل بردن فرشی که طرح های بزرگی دارااست، یا این که به کار گیری از کف پوشی که نقوش متفاوتی دارااست، به کارگیری از قالی و قالی کوچک، با رنگ های گوناگون از هم محیط را کوچکتر از آنچه که می‌باشد نشان می دهد.

 

کف پوش تیره خیس از کلیه جا
چنانچه فضایی گرم و صمیمی می خواهید در گزینش فرش های خویش می بایست رنگی بی آلایش و یک‌سری مرتبه تیره خیس از دیوارها گزینش فرمائید تا منزل ای دلچسب داشته باشید.

 

نکته: به عمل بردن فرش هایی با بافت درشت یا این که پرز بلند، سبب می شود تا مسافت ی کف تا سقف کمتر به لحاظ رسد و گوشه و کنار را نزدیکتر جلوه می‌دهد.

به این ترتیب تاثیر بی زیرا و چرای رنگ ها را نباید از خاطر موفقیت مخصوصا وقتی که در ادامه گزینش فرش مطلوب هستیم به این دلیل که فرش تحت عنوان عاملی تلقی می‌شود که تمام المان ها را متحد کرده و محدوده ی روئت کرد را انتخاب می‌کند. پس اینها عارضه ها روشنی میباشد تا سبب ساز شود رنگ فرش را معقولانه گزینش کنیم.

 

نکاتی درباره با گزینش رنگ
ترازو نوروروشنایی منزل را مدنظر قرار دهید. برای اتاق با نور و روشنایی معدود بهتر میباشد از رنگ های پر‌نور منفعت ببرید.
بعدها اتاق را در لحاظ بگیرید.
از رنگ های آیتم عشق و علاقه تان به کارگیری فرمایید به این دلیل‌که هر منزل نشان دهنده ی شخصیت و سبک معاش صاحبخانه میباشد.
به محلی که فرش را پهن می کنید اعتنا فرمایید مثلا چنانچه در مکان لبریز رفت و آمدی از فرش متبوع خویش منفعت میبرید بایستی به‌این نکته اعتنا فرمایید که ممکن میباشد این فرش ها زودتر از فرش های بقیه جاها نیاز به شست و شو پیدا نمایند پس در فیس کثیفی نیز نباید خیلی زشت و زننده به لحاظ برسند.
در مقابل در مکان های نادر رفت و آمد و جاهایی که کمتر غبار موجود است میتوان از رنگ های پر‌نور استفاده نمود.
نکته: کف پوش محل های لبریز رفت و آمد بایستی رنگ تیره تری داشته باشد و هر چه واحد سنجش نقوش به فعالیت رفته در آن بیش تر باشد کمتر کثیفی ها در آن به دیده خواهد آمد.

رضایت شما حق تقدم اولیه ماست؛ لبخد هم پا همیشگیتان.


برچسب: قالیشویی در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۰۶:۴۱:۰۳ توسط:عباسی موضوع: نظرات (0)

برطرف کردن گودال فرش

قالیشویی در مشهد

 

برای برطرف کردن گودال فرش که نمای پلیدی نیز پدید می‌آورد می‌توانید با راههای پایین این گودال را برطرف کنید :

الف) در گودال های ساخت گردیده در فرش می‌توانید یک قطعه یخ بگذارید وصبر کنید تا دوران یک ساعت به همین اکنون بماند تا پرزهای خوابیده فرش مجدد به موقعیت طبیعی گشوده گردد .

ب) کمی آب در محل گودال بریزید وپارچه ای مرطوب روی آن قرار دهید وآن را به ارامی با اتو نسبتأ داغ ماساژ وفشار دهیدتا پرزها به موقعیت اول گشوده گردند بعد با یک برس آن نصیب ها را برس بزنید .

از میان بردن جای وسایل سنگین از روی قالی

وسایل سنگین مثل شالوده مبل معمولاً بر روی فرش جا میگذارند. سفارش میشود یک تکه یخ روی محل متبوع بگذارید و بعد از آن با دستمال کم آب روی رطوبت آن را بگیرید و پرزهای قالی را به شرایط نخستین برگردانید.

1.برای برق پرتاب کردن و براق کردن رنگ قالی ...

می توانید مقدار متعددی نشاسته ذرت روی فرش بپاشید و بگذارید یک ساعت بماند بعد از آن با جاروبرقی آن راجارو کنید .
و نیز می‌توانید یه خرده سرکه را با خاک اره ادغام کرده و به آرامی برسی را درین ادغام بزنید و روی فرش بکشید زمانی که کم آب شد با جارو برقی سطح آن را جارو فرمائید .

ضد عفونی و پرداخت دادن فرش

برخی از دعوت شدگان عادت دارا هستند با کفش روی فرش‌های پاک خانه شما بیایند. وای روشن بختی که شما شخصی وسواسی باشید. چه میکنید؟ فرش را با شیلنگ آب می‌شویید؟ بهتر میباشد بعداز جارو زدن فرش، دستمال پهناور حوله‌ای را آغشته به آب و سرکه سپید فرمائید و آهسته روی پرزهای قالی بکشید مقدار سرکه نباید زیاد باشد و گرنه به فرش زخم می رساند.

 


برچسب: قالیشویی در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۰۴:۵۳:۵۰ توسط:عباسی موضوع: نظرات (1)

ابزارهای بافندگی و رفوگری

 

قالیشویی در مشهد
ابزارهای بافندگی رفوگری فرش بسیار کم و معمولی می باشند. در بافنگی و رفوگری به صورت معمول برای گره زدن از یک مدل چاقوی منحصربه‌فرد به کار گیری می کنند که رمز آن به شکل قلاب درآمده و به کمک این قلاب می توانند پود و پرز را از میان تارهای فرش بگذرانند. اختلاف چاقوی رفوگری با چاقوی بافت در این میباشد که اندازه های چاقوی رفوگری تا حدودی کوچک خیس می باشد.

 

برای کوبیدن گره ها در روی ردیف های افقی و اتصال آن‌ها به شبکه تار و پود از کتف مخصوصی به کار گیری می کنند که در هر شهری نامی منحصر به فرد دارااست در حالتی که در یزد آن را دفتین و در کرمان کلوزار می گویند. یکی دیگر از وسایل موردنیاز در بافت و رفوگری فرش قیچی سربرگشته ای میباشد که با آن رمز پرزها را بریده و فرش را پس از خاتمه بافت پرداخت می کنند.

 

در رفوگری ابزارهای دیگری به کار می مارک که در بافت فرش گزینه به کارگیری ندارند از گزاره جوال دوز که در موقع سوزن کشی آن را به کار می مارک و همچنین کادر کوچکی از محصول چوب که محدوده نصیب هایی که باید رفو شوند بر روی آن میخ کوبی کرده و از آن مانند دار قالی بافی به کار گیری می کنند. گاهی رفوگرها برای صرفه جویی در وقت و اجرت نصیب های رنگ و رو رفته فرش را با قلم ماژیکی رنگ آمیزی می کنند که قاعدتاً دوام چندانی نمی توانند داشته باشند 

ابزارهای بافندگی رفوگری فرش بسیار کم و معمولی می باشند. در بافنگی و رفوگری به صورت معمول برای گره زدن از یک مدل چاقوی منحصربه‌فرد به کار گیری می کنند که رمز آن به شکل قلاب درآمده و به کمک این قلاب می توانند پود و پرز را از میان تارهای فرش بگذرانند. اختلاف چاقوی رفوگری با چاقوی بافت در این میباشد که اندازه های چاقوی رفوگری تا حدودی کوچک خیس می باشد
ابزارهای بافندگی رفوگری فرش بسیار کم و معمولی می باشند. در بافنگی و رفوگری به صورت معمول برای گره زدن از یک مدل چاقوی منحصربه‌فرد به کار گیری می کنند که رمز آن به شکل قلاب درآمده و به کمک این قلاب می توانند پود و پرز را از میان تارهای فرش بگذرانند. اختلاف چاقوی رفوگری با چاقوی بافت در این میباشد که اندازه های چاقوی رفوگری تا حدودی کوچک خیس می باشد.

 

برای کوبیدن گره ها در روی ردیف های افقی و اتصال آن‌ها به شبکه تار و پود از کتف مخصوصی به کار گیری می کنند که در هر شهری نامی منحصر به فرد دارااست در حالتی که در یزد آن را دفتین و در کرمان کلوزار می گویند. یکی دیگر از وسایل موردنیاز در بافت و رفوگری فرش قیچی سربرگشته ای میباشد که با آن رمز پرزها را بریده و فرش را پس از خاتمه بافت پرداخت می کنند.

 

در رفوگری ابزارهای دیگری به کار می مارک که در بافت فرش گزینه به کارگیری ندارند از گزاره جوال دوز که در موقع سوزن کشی آن را به کار می مارک و همچنین کادر کوچکی از محصول چوب که محدوده نصیب هایی که باید رفو شوند بر روی آن میخ کوبی کرده و از آن مانند دار قالی بافی به کار گیری می کنند. گاهی رفوگرها برای صرفه جویی در وقت و اجرت نصیب های رنگ و رو رفته فرش را با قلم ماژیکی رنگ آمیزی می کنند که قاعدتاً دوام چندانی نمی توانند داشته باشند


ابزارهای بافندگی رفوگری فرش بسیار کم و معمولی می باشند. در بافنگی و رفوگری به صورت معمول برای گره زدن از یک مدل چاقوی منحصربه‌فرد به کار گیری می کنند که رمز آن به شکل قلاب درآمده و به کمک این قلاب می توانند پود و پرز را از میان تارهای فرش بگذرانند. اختلاف چاقوی رفوگری با چاقوی بافت در این میباشد که اندازه های چاقوی رفوگری تا حدودی کوچک خیس می باشد.

 

برای کوبیدن گره ها در روی ردیف های افقی و اتصال آن‌ها به شبکه تار و پود از کتف مخصوصی به کار گیری می کنند که در هر شهری نامی منحصر به فرد دارااست در حالتی که در یزد آن را دفتین و در کرمان کلوزار می گویند. یکی دیگر از وسایل موردنیاز در بافت و رفوگری فرش قیچی سربرگشته ای میباشد که با آن رمز پرزها را بریده و فرش را پس از خاتمه بافت پرداخت می کنند.

 

در رفوگری ابزارهای دیگری به کار می مارک که در بافت فرش گزینه به کارگیری ندارند از گزاره جوال دوز که در موقع سوزن کشی آن را به کار می مارک و همچنین کادر کوچکی از محصول چوب که محدوده نصیب هایی که باید رفو شوند بر روی آن میخ کوبی کرده و از آن مانند دار قالی بافی به کار گیری می کنند. گاهی رفوگرها برای صرفه جویی در وقت و اجرت نصیب های رنگ و رو رفته فرش را با قلم ماژیکی رنگ آمیزی می کنند که قاعدتاً دوام چندانی نمی توانند داشته باشند


ابزارهای بافندگی رفوگری فرش بسیار کم و معمولی می باشند. در بافنگی و رفوگری به صورت معمول برای گره زدن از یک مدل چاقوی منحصربه‌فرد به کار گیری می کنند که رمز آن به شکل قلاب درآمده و به کمک این قلاب می توانند پود و پرز را از میان تارهای فرش بگذرانند. اختلاف چاقوی رفوگری با چاقوی بافت در این میباشد که اندازه های چاقوی رفوگری تا حدودی کوچک خیس می باشد.

 

برای کوبیدن گره ها در روی ردیف های افقی و اتصال آن‌ها به شبکه تار و پود از کتف مخصوصی به کار گیری می کنند که در هر شهری نامی منحصر به فرد دارااست در حالتی که در یزد آن را دفتین و در کرمان کلوزار می گویند. یکی دیگر از وسایل موردنیاز در بافت و رفوگری فرش قیچی سربرگشته ای میباشد که با آن رمز پرزها را بریده و فرش را پس از خاتمه بافت پرداخت می کنند.

 

در رفوگری ابزارهای دیگری به کار می مارک که در بافت فرش گزینه به کارگیری ندارند از گزاره جوال دوز که در موقع سوزن کشی آن را به کار می مارک و همچنین کادر کوچکی از محصول چوب که محدوده نصیب هایی که باید رفو شوند بر روی آن میخ کوبی کرده و از آن مانند دار قالی بافی به کار گیری می کنند. گاهی رفوگرها برای صرفه جویی در وقت و اجرت نصیب های رنگ و رو رفته فرش را با قلم ماژیکی رنگ آمیزی می کنند که قاعدتاً دوام چندانی نمی توانند داشته باشند


ابزارهای بافندگی رفوگری فرش بسیار کم و معمولی می باشند. در بافنگی و رفوگری به صورت معمول برای گره زدن از یک مدل چاقوی منحصربه‌فرد به کار گیری می کنند که رمز آن به شکل قلاب درآمده و به کمک این قلاب می توانند پود و پرز را از میان تارهای فرش بگذرانند. اختلاف چاقوی رفوگری با چاقوی بافت در این میباشد که اندازه های چاقوی رفوگری تا حدودی کوچک خیس می باشد.

 

برای کوبیدن گره ها در روی ردیف های افقی و اتصال آن‌ها به شبکه تار و پود از کتف مخصوصی به کار گیری می کنند که در هر شهری نامی منحصر به فرد دارااست در حالتی که در یزد آن را دفتین و در کرمان کلوزار می گویند. یکی دیگر از وسایل موردنیاز در بافت و رفوگری فرش قیچی سربرگشته ای میباشد که با آن رمز پرزها را بریده و فرش را پس از خاتمه بافت پرداخت می کنند.

 

در رفوگری ابزارهای دیگری به کار می مارک که در بافت فرش گزینه به کارگیری ندارند از گزاره جوال دوز که در موقع سوزن کشی آن را به کار می مارک و همچنین کادر کوچکی از محصول چوب که محدوده نصیب هایی که باید رفو شوند بر روی آن میخ کوبی کرده و از آن مانند دار قالی بافی به کار گیری می کنند. گاهی رفوگرها برای صرفه جویی در وقت و اجرت نصیب های رنگ و رو رفته فرش را با قلم ماژیکی رنگ آمیزی می کنند که قاعدتاً دوام چندانی نمی توانند داشته باشند

برای کوبیدن گره ها در روی ردیف های افقی و اتصال آن‌ها به شبکه تار و پود از کتف مخصوصی به کار گیری می کنند که در هر شهری نامی منحصر به فرد دارااست در حالتی که در یزد آن را دفتین و در کرمان کلوزار می گویند. یکی دیگر از وسایل موردنیاز در بافت و رفوگری فرش قیچی سربرگشته ای میباشد که با آن رمز پرزها را بریده و فرش را پس از خاتمه بافت پرداخت می کنند.

 

در رفوگری ابزارهای دیگری به کار می مارک که در بافت فرش گزینه به کارگیری ندارند از گزاره جوال دوز که در موقع سوزن کشی آن را به کار می مارک و همچنین کادر کوچکی از محصول چوب که محدوده نصیب هایی که باید رفو شوند بر روی آن میخ کوبی کرده و از آن مانند دار قالی بافی به کار گیری می کنند. گاهی رفوگرها برای صرفه جویی در وقت و اجرت نصیب های رنگ و رو رفته فرش را با قلم ماژیکی رنگ آمیزی می کنند که قاعدتاً دوام چندانی نمی توانند داشته باشند


برچسب: قالیشویی در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۳۲:۵۹ توسط:عباسی موضوع: نظرات (0)

تفاوت کیفیت کار قالیشویی


قدیم‌ترها لک شدن قالی‌های رنگ پر‌نور، سبب میشد که در منزل‌هایی که به اصطلاح “منزل کودک‌داری” بودند، کسی قالی رنگ پر‌نور خریداری نکنند و تمامی از قالی های قرمز رنگ رنگ یا به قالیشویی در مشهد مقدس اصطلاح لاکی به کار گیری نمایند . اما الان قالی باید با دیگر المان‌های چیدمان داخلی شما ست شود و همین گزینه سبب می گردد در چیدمان‌های گوناگون این رنگ‌های دوچندان متنوع‌تری از قالی‌های ایرانی در چینش‌ها استعمال شود .

 

یک تفاوت عمده در بین پاکسازی فرش در منزل با تطهیر فرش در سوله قالیشویی در اولین گام وجود دارد . شما با سپردن فرش خویش به سوله قالیشویی، از دردسر شستشو و کم آب کردن فرش سهل و آسان و شل میباشید . چه بسا در‌صورتی‌که منزل‌ای داشته باشید که بتوانید یک فرش ۱۲ متری را در آن بشویید و کم آب فرمائید گشوده نیز بردن و پهن کردن فرش در ایوان و آن‌گاه شستن فرش و سپس بردن فرش برای اندک آب کردن آن، یک کدام از طاقت فرسا‌ترین کارهایی هست که می‌اقتدار انجام داد . بسیاری از خانم‌ها و آقایان سابق در بازه خانه تکانی‌ها دچار عارضه دیسک کمر می‌شدند . قالیشویی در مشهد

 

دیگر خصوصیت که سبب ساز میشود بخش اعظمی اشخاص، برای تطهیر فرش خویش سوله‌های قالیشویی را برگزینند، به عمل گیری این کارگاه‌جات از انواع دستگاه‌های مداد با آب فشار قوی است . به کار گیری از این دستگاه‌ها کلیه لکه‌هایی که از نجاست، یا هر مایعات رنگ زایی دیگری، روی فرش باقی ما‌نده باشد را از در میان می‌برد این واقعیتی میباشد که در منزل هم این کار قابلیت‌پذیر می باشد . لکه بری فرش در منزل یا با به کار گیری از مواد شیمیایی امکانپذیر است یا این که باید فرش را چند بار آنگاه از خشک شدن بشویید و مجدد و سه باره اندک آب نمایید، تا لکه‌ای که از نجاست و یا این که مایعاتی دیگر روی فرش به جا مانده میباشد از در بین برود .

 

استفاده از روش چنددفعه شستن و کم آب کردن فرش و یا استعمال از مواد شیمیایی برای لکه بری، به شدت قدمت فرش شمارا می‌کاهد . فرش نجس گردیده درست هست که آن‌گاه از یک باز شستن به نه و خیر قالیشویی در مشهد پاک نمیشود اما عمری به مراتب اضافه از فرشی دارااست که با این شیوه‌ها شسته می‌گردد . مواد شیمیایی بخش اعظم دوران ها نیازی به شستشو ندارند اما چون امکان رنگ بری متعددی در خود دارا‌هستند بعد از آن از استعمال، رنگ حائز اهمیت فرش را نیز می برند . این خلل را به کاستن از استحکام فرش به خاطره پوسیدن فرش بیش تر فرمائید .

 

فرش چه از جور ماشینی باشد و چه از دسته دستی کالایی ارزشمند در جمهوری اسلامی ایران و دانا می باشد . شما با استفاده از خدمات کارگاه قالیشویی زن عملا سرمایه خود را حفظ کرده‌اید؛ چون با استعمال از این خدمات قدمت فرش خویش را دو تا چهار برابر اضافه می کنید، به خصوص که در‌حالتی که فرش شما یک قالی باارزش و ارزشمند دستی باشد . باید آن را بدون شک به یک قالی شویید معتبر مانند قالیشویی زن بسپارید تا آن را با دقتی اندک مثل بشویند و به شما تحویل دهند .


برچسب: قالیشویی در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۱۴:۱۲ توسط:عباسی موضوع: نظرات (0)